Turnaje 2015/2016 2. tř
Turnaj 2. tříd Kolín 21.2.2016
Kolín "B" : HC Beroun 4 : 28
Kolín "A" : HC Beroun 10 : 17
Velké Popovice : HC Beroun 5 : 19
Svazový turnaj Beroun 10.1.2016
HC Berounští Medvědi A : Slavoj Velké Popovice 29 : 3
HC Berounští Medvědi A : HC Rakovník 14 : 1
HC Berounští Medvědi A : HC Berounští Medvědi B 10 : 8
HC Berounští Medvědi B : HC Rakovník 6 : 7
HC Berounští Medvědi B : Slavoj Velké Popovice 5 : 7
HC Rakovník : Slavoj Velké Popovice 11 : 11 (SN 1 : 0)
1. místo HC Berounští Medvědi A 2. místo HC Rakovník 3. místo Slavoj Velké Popovice 4. místo HC Berounští Medvědi B
Turnaj Třemošná 2. tř 27.12.2015
HC Třemošná : HC Beroun 5 : 6
HC Plzeň : HC Beroun 4 : 8
Lvi České B. : HC Beroun 10 : 4
HC Zbraslav : HC Beroun 6 : 10
1. místo Lvi České Budějovice 2. místo HC Beroun 3. místo HC Plzeň 4. HC Třemošná 5. HC Zbraslav
Turnaj Příbram 2. tř. 28.12.2015
HC Beroun : HC Rakovník 13 : 4
HC Beroun : HC Kralupy 35 : 0
HC Beroun : HC Příbram 23 : 2
1. místo HC Berounští Medvědi
Vánoční turnaj Beroun 29.12.2015
HC Beroun : HC Kobra Praha 13 : 3
HC Beroun : HC Letci Letňany 14 : 2
HC Beroun : HC Kladno 9 : 1
Semifinále:
HC Beroun : Hvězda Praha 12 : 1
Finále:
HC Beroun : HC Písek 8 : 2
Pořadí:
1. místo HC Berounští Medvědi 2. místo HC Písek 3. místo Hvězda Praha 4. místo HC Letci Letňany 5. místo Stadion Litoměřice 6. místo HC Mělník 7. místo HC Kladno 8. místo Kobra Praha
HC Beroun : Bul. Neratovice červená 23 : 1
Sestava: Šimon, Hnízdilová, Moussa, Cihelka, Šrotýř, Voldán, Fodor, Kusý, Hnízdil, Kastner, Hrabák, Hrabák, Křesťan, Křesťan, Hotařík, Hovorka, Lojka, Fencl, Michalovič, Vokáč
Svazový turnaj Beroun 2. třída neděle 15.11.2015
HC Beroun : HC Benátky 16:1
HC Beroun : HC Příbram 43:4
HC Benátky : HC Příbram. 21:1
1.místo HC Beroun 2.místo HC Benátky 3.místo HC Příbram
Sestava: Šimon (G), Hnízdilová (G), Chylík, Fodor, Moussa, Cihelka, Kusý, Hnízdil, Abrahám, Voldán, Šrotýř, Křesťan R. Křesťan D. Kasner, Bobek, Hovorka Hotařík
Sobota 31.10.2015 turnaj 2. třída Třemošná
HC Beroun : HC Třemošná "A" 5 : 7
HC Beroun : HC Třemošná "B" 15 : 2
HC Beroun : HC Plzeň 14 : 2
1. Třemošná "A" 2. HC Beroun 3. HC Třemošná "B" 4. HC Plzeň
Soupiska: Hnízdilová, Fodor, Šrotýř, Cihelka, Hnízdil, Hotařík, Křesťan D. Kastner
Turnaj 2. třída neděle 18.10.2015- Velké Popovice
HC Berounští Medvědi : HC Sršni Kutná Hora "B" 53 : 0 ( 16:0, 18:0, 19:0 )
HC Berounští Medvědi : Slavoj Velké Popovice 26 : 3 ( 10:0, 8:1, 8:2 )
HC Berounští Medvědi : HC Sršni Kutná Hora "A" 25 : 3 ( 5:1, 11:2, 9:0 )
Soupiska: Šimon (G), Fodor, Chylík, Lojka, Cihelka, Kusý, Kastner, Hotařík, Moussa, Hnízdil.
Pořadí:
1. HC Berounští Medvědi
2. HC Sršni Kutná Hora "A"
3. HC Slavoj Velké Popovice
4. HC Sršni Kutná Hora "B"