1. a 2.tř přátelská utkání

 

Pondělí 28.9.2 2015

Hvězda Praha "A" : HC Beroun "A" 1 : 27

Hvězda Praha "B" : HC Beroun "B" 2 : 13 

Nominace: Šimon, Drábková, Chylík, Fodor, Moussa, Cihelka, Kusý, Hnízdil, Abrahám, Hrabák, Hrabák, Bobek, Hovorka, Křesťan, Křesťan, Fencl, Hotařík, Lojka

 

Neděle 20.9. 2. třída 

Nominace: Šimon, Drábková, Fodor, Moussa, Cihelka, Kusý, Šrotýř, Hnízdil, Bobek, Fencl, Hrabák, Hrabák, Křesťan, Křesťan, Lojka, Abrahám, Hotařík, 

Hovorka

 

HC Berounští Medvědi "A" : HC Kladno "A"  47 : 1

HC Berounští Medvědi "B" : HC Kladno "B"    7 : 11

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sezóna 2014-2015

23.2.2015 HC Berounští Medvědi : HC Meteor Třemošná 12 : 24 ( 1:12, 4:6, 7:6 ) střely na bránu 32:36 

Soupiska HC Berounští Medvědi: Šimon (G), Fodor, Chylík, Šrotýř, Hrabák, Hrabák, Moussa, Cihelka, Hnízdil

 

11.2.2015 

HC Berounští Medvědi : HC Sparta Praha 19 : 0  (6:0, 8:0, 5:0)

Soupiska HC Berounští Medvědi: Vrbka (G), Fodor, Chylík, Drábková, Kastner, Moussa, Dyk K., Ondráček, Hovorka, Divín 
 

V letošní sezoně se již počtvrté naše mužstvo utkalo se Spartou Praha. Naši hráči v zápase jednoznačně dominovali a zcela zaslouženě výrazným poměrem zvítězili. Premiérovým střelcem se dnes stal Tomáš Divín. Hráči Sparty vyslali na našeho brankáře celkem 18 střel a když už se přeci jenom hráči Sparty Praha po sedmnácté střele radovali z čestného gólu, rozhodčí jim tuto radost ihned, pro neregulérnost vstřelené branky ( díra v síti ) sebral.

4. 1. 2015  

Sparta Praha : HC Berounští Medvědi  4 : 25

 
Soupiska HC Berounští Medvědi - Šapovalivová, Dyk, Drábková, Moussa, Fodor, Chylík, Ondráček, Pilnáček, brankář Vrbka
 
 

10.1.2015

HC Příbram "A" : HC Berounští Medvědi "A"   7 : 12 ( 1:4, 1:3, 5:5 )

 Soupiska HC Berounští Medvědi - Fodor, Chylík, Ondráček, Drábková, Moussa, Voldán, Pilnáček, brankář Vrbka¨

V letošní sezoně teprve poprvé, nicméně přece se našemu týmu podařilo porazit soupeře z Příbrami. Naši hráči od začátku diktovali tempo zápasu a soupeře během prvních dvou třetin nepustili k výraznější akci a pokud už se přece jenom soupeř dostal před naši bránu, mohlo se naše mužstvo spolehnout na dnes parádně chytajícího brankáře  Vrbku, který dnes kryl i všechna trestná střílení. Lehká krize dopadla na naše hráče ve třetí třetině, nicméně i z této se v závěru dostali a tak ani tuto třetinu výsledkově neprohráli. Děkujeme našemu mužstvu za dnešní vítězství a přeji mu, a to nejenom sám za sebe, více štěstí a přesnější mušku při proměňování vyložených šancí. 

 

HC Příbram "B" : HC Berounští Medvědi "B"  12 : 3 ( 3:0, 4:1, 5:2 )

 
Soupiska HC Berounští Medvědi - Hnízdil, Šrotýř, Doležel, Hrabák, Hrabák, Cihelka, Kastner, Mazur, Boldi, Abrahám, brankář Šimon
 
Zápas od začátku probíhal v režii příbramských hráčů, nicméně je potřeba upozornit na fakt, že někteří hráči našeho týmu odehráli své první " opravdové " utkání. Přesto se dokazali třikrát prosadit a rozvlnit síť za brankářem domácího celku. Hráčům nelze upřít odhodlání a velkou bojovnost a upozornit je třeba na výborný výkon našeho brankáře Šimona, který se do brány v ostrém zápase postavil vůbec poprvé a této role se zhostil opravdu se ctí a důstojností. Takže kluci děkujeme.  :-)
 

1.2.2015

 

PZ Kladno "A" : HC Berounští Medvědi "A"  3 : 22  ( 0:3, 0:4, 3:8, 0:7 )

Soupiska: Vrbka (G), Fodor, Chylík, Ondráček, Šimon D, Voldán, Dyk K, Pilnáček, Drábková.
 
K dalšímu přátelskému utkání vyrazila medvíďata do Kladna. V zápase hraném na 4x15 minut  "A" mužstvo v téměř nejsilnějším možném složení, po přesvědčivém výkonu porazilo hráče Kladna rozdílem 19 branek. Na závěr se obě mužstva poměřila v dovednostní disciplíně trestných nájezdů. Zde již naše mužstvo nikterak nezářilo, kromě našeho brankáře Vrbky, a z osmi nájezdů proměnilo pouze jeden. 
 
 
youtu.be/nDAZJJqYhfg   -  Kabina před zápasem
youtu.be/8QLkqJGNr5M  - Rozbruslení 
youtu.be/pnUpYmgYKrE - 1. třetina
youtu.be/jgpJqKbHcoA    -  2. třetina
youtu.be/PturK58ULN4    - 3. třetina
youtu.be/brCjfpPYtbE      - 4/4 
youtu.be/60aug_Y9T9o    - nájezdy
 
 
 
 

PZ Kadno "B" : HC Berounští Medvědi "B"  15 : 3 

 
Soupiska: Šimon K. (G), Doležel, Hovorka T., Hrabák, Hrabák, Šrotýř, Abrahám, Mazur, Hnízdil.
 
V souběžně hraném zápase naše „B“ mužstvo sbíralo herní zkušenosti. Zápas sice výsledkově vypadá jako jednoznačná záležitost, nicméně hráči bojovali a vydali ze sebe v rámci svých možností maximum.
 
Z obou zápasů byl pořízen videozáznam a tento se pokusím v nejbližších dnech umístit na youtube. Odkaz najdete na těchto stránkách.
 

Hvězda Praha "B" : HC Berounští Medvědi "B" 10:5