Tréninkové pomůcky na doma

Tréninkové puky Green Biscuit 

Jsou nejoblíbenější puky pro off ice trénink na světě. Jedná se o patentovaný originální puk z USA, který perfektně klouže jak po střeleckých deskách, tak po betonu nebo dlaždicích, prostě všude. Světlejší verze Green Biscuit puk a Green Biscuit Pro je pouze na stickhandling – práci s hokejkou. Tmavší Green Biscuit Snipe pukje pak jak na strickhandling, ale i střelbu, jedná se tedy o střelecký puk na off ice trénink. Vyzkoušejte GB puky, budete z nich nadšeni.
 
 

Hokejová branka

 
Hokejová branka je základním pilířem domácího tréninkového centra. Branka na hokej se vyrábí v několika velikostech. Nejprodávanější jsou hokejové branky oficiální velikosti 72". Další variantou jsou střední hokejové branky 60" a malé hokejové branky 54". Nejmenší dětské branky na hokej jsou pak v rozměru 32". Tréninkové branky vyrábí hned několik výrobců. Mezi nejznámější patří branky Winnwell, Base, Reebok a nebo EZGoal. Ke každé brance si můžete dokoupit i střeleckou plachtu, díky které pilujete velmi efektivně přesnost střelby. Velmi dobrým doplňkem pro trénink na suchu jsou také střelecké desky a nahrávače. Společně s nimi si doma vytvoříte výborné tréninkové zázemí. Pokud by se Vám časem roztrhala na brance síť, dá se dokoupit samostatně jako náhradní síť na branku. Branka hokejová je opravdu základním pilířem domácího tréninkového centra a můžeme ji jen doporučit.
 
 

Tréninkové desky 

Hokejové tréninkové desky jsou základním kamenem domácího tréninkového centra. Jsou to desky vyrobené ze speciálního materiálu, který simuluje led. Jsou buďto tenké rolovací anebo o něco silnější rovné desky. Vyrábí se v několika velikostech. 
 
 

Nahrávače

Nahrávače jsou skvělým doplňkem ke střeleckým deskám potažmo i hokejovým brankám. V rámci kombinace těchto tří tréninkových pomůcek si můžete doma vytvořit parádní tréninkové centrum. Nahrávače jsou dvojího typu. BuďtoOne Timer Passer, což je nahrávač využitelný přímo se střeleckou deskou anebo pak varianta Pass Master, což je nahrávač, který využijete jak s deskou, tak při tréninku na ledě.
 

Stickhandling pomůcky

 
Stickhandling pomůcky jsou velmi rozšířené zejména v zámoří, kde je trenéři využívají zcela běžně během tréninkových jednotek. Postupně se dostávají i k nám. Jedná se o skvělé věci, které výrazně posouvají Vaše hokejové dovednosti dopředu.