Turnaje 2015/16 3. tř
Turnaj 3. tříd Velké Popovice 27.2.2016
HC Beroun "A" : HC Kladno "A" 25 : 1
HC Beroun "A" : HC Velké Popovice 24 : 3
HC Beroun "B" : HC Kladno "B" 17 : 5
HC Beroun "B" : HC Vlašim 3 : 11
Turnaj Kooperativa Plzeň 20.2.2016 r. 2007
HC Beroun : HC Pilsen Wolves 12 : 3
HC Beroun : Czech North Hockey 7 : 5
HC Beroun : HC Sparta Praha 5 : 6
Semifinále
HC Beroun : HC Slavia Praha 3 : 9
O 3. místo
HC Beroun : HC Hvězda Praha 7 : 6
1. místo HC Slavia, 2. místo HC Sparta, 3. místo HC Berounští medvědi, 4. místo HC Hvězda Praha...
Soupiska: Vrbka, Drábková, Ondráček, Šimon, Pilnáček, Dyk, Doležel, Mazur, Lojka, Chylík, Fodor, Voldán
Výsledky turnaje 3. třída
Turnaj 3. tříd Benátky nad Jizerou 14.2.2016
HC Berounští medvědi "A" : Buldoci Neratovice "A" 14 : 5
HC Berounští medvědi "B" : Buldoci Neratovice "B" 16 : 2
HC Berounští medvědi "A" : HC Benátky "A" 7 : 7
HC Berounští medvědi "B" : HC Benátky "B" 7 : 3
Soupiska: Vrbka, Drábková, Dyk, Fodor, Chylík, Ondráček, Lojka, Pilnáček, Mazur, Doležel, Moussa, Cihelka, Voldán, Kusý, Šrotýř, Bobek, Kastner
Svazový turnaj 3. třída Beroun 31.1.2016
HC Berounští Medvědi "A" : SK Černošice "A" 19 : 6
HC Berounští Medvědi "A" : HC Benátky "A" 15 : 5
HC Berounští Medvědi "B" : SK Černošice "B" 18 : 3
HC Berounští Medvědi "B" : HC Benátky "B" 12 : 5
HC Benátky "A" : SK Černošice "A" 14 : 2
HC Benátky "B" : SK Černošice "B" 14 : 1
1. místo HC Berounští Medvědi "A", 2. místo HC Benátky "A", 3. místo SK Černošice "B"
1. místo HC Berounští Medvědi "B", 2. místo HC Benátky "B", 3. místo SK Černošice "B"
Soupiska: Drábková, Šimon, Voldán, Ondráček, Lojka, Pilnáček, Šimon, Mazur, Doležel, Fodor, Chylík, Moussa, Šrotýř, Kastner, Bobek
Kde: ZS Velké Popovice
Kdy : 16.1.2016
HC Beroun "A" : Slavoj Velké Popovice 19 : 1
HC Beroun "A" : SC Kolín "A" 16 : 4
HC Beroun "A" : HC Mělník 33 : 3
HC Beroun "B" : TOS Žebrák 13 : 7
HC Beroun "B" : SC Kolín "B" 8 : 2
HC Beroun "B" : HC Poděbrady 9 : 3
Soupiska: Šimon, Drábková, Dyk, Šimon, Ondráček, Pilnáček, Mazur, Doležel, Moussa, Cihelka, Fodor, Chylík, Kusý, Voldán, Šrotýř, Hotařík, Bobek, Kastner.
HC Berounští Medvědi "A" : HC Kladno "A" 22 : 0 ( 8:0, 7:0, 7:0 )
HC Berounští Medvědi "A" : SK Černošice "A" 11 : 2 ( 1:1, 5:0, 5:1 )
HC Berounští Medvědi "A" : Bul. Neratovice "A" 19 : 4 ( 6:1, 5:1, 8:2 )
1. Místo HC Berounští Medvědi "A"
HC Berounští Medvědi "B" : HC Kladno "B" 11 : 2 ( 2:1, 3:1, 6:0 )
HC Berounští Medvědi "B" : SK Černošice "B" 13 : 3 ( 5:1, 5:1, 3:1 )
HC Berounští Medvědi "B" : Bul. Neratovice "B" 10 : 5 ( 4:1, 2:2, 4:2 )
1. Místo HC Berounští Medvědi "B"
Svazový turnaj Beroun 22.11.2015
Beroun "A" : Benátky "A" 8 : 5
Beroun "A" : Mladá Boleslav "A" 33 : 5
Benátky "A" : Mladá Boleslav "A" 10 : 10
1. místo Beroun "A" 2. místo Benátky "A" 3. místo Ml. Boleslav "A"
Sestava: Drábková (G), Vrbka (G), Fodor, Chylík, Ondráček, Dyk, Lojka, Šimon
Beroun "B" : Benátky "B" 5 : 4
Beroun "B" : Mladá Boleslav "B" 9 : 3
Benátky "B" : Mladá Boleslav "B" 6 : 3
1. místo Beroun "B" 2. místo Benátky "B" 3. místo Mladá Boleslav "B"
Sestava: Drábková (G), Vrbka (G), Cihelka, Doležel, Moussa, Šrotýř, Kastner, Kusý, Hotařík, Hnízdil, Voldán, Mazur
Turnaj Klatovy 8.11.2015
Soupeři: Skupina A - Klatovy, Beroun, Zbraslav, Ostrov
Skupina B - Slávia, Dívčí hokej, Hvězda Praha, Český Krumlov
HC Beroun : HC Klatovy 13 : 2
Střely na bránu: 23:8
HC Beroun : HC Ostrov 16 : 1
Střely na bránu: 33:2
HC Beroun : HC Zbraslav 15 : 2
Střely na bránu: 35:9
Finále
HC Beroun : Dívčí hokej 7 : 6
Střely na bránu: 21:11
1. místo HC Berounští Medvědi 2. místo Dívčí hokej 3.místo Hvězda Praha 4. místo HC Slavoj Zbraslav 5. místo Slávia Praha 6. místo HC Klatovy 7. místo Slavoj Č. Krumlov 8. místo HC Čerti Ostrov
Nominace: Vrbka (G), Drábková (G) Ondráček, Chylík, Fodor, Dyk, Šimon, Lojka, Mazur, Doležel, Pilnáček
Neděle 1.11.2015 turnaj 3.třída Mladá Boleslav.
HC Berounští Medvědi "A" : HC Příbram "A" 20 : 5
HC Berounští Medvědi "A" : Buldoci Neratovivice "A" 21 : 3
HC Berounští Medvědi "A" : BK Mladá Boleslav "A" 12 : 6
Soupiska: Vrbka (G) Dyk, Šimon, Lojka, Fodor, Chylík, Ondráček
1. HC Berounští Medvědi "A" 2. BK Mladá Boleslav "A" 3. HC Příbram "A" 4. Buldoci Nertovice "A"
HC Berounští Medvědi "B" : HC Příbram "B" 7 : 3
HC Berounští Medvědi "B" : Buldoci Neratovice "B" 17 : 0
HC Berounští Medvědi "B" : BK Mladá Boleslav "B" 12 : 3
Soupiska: Drábková (G) Doležel, Pilnáček, Mazur, Moussa, Cihelka, Šrotýř, Hnízdil, Hotařík
1. HC Berounští Medvědi "B" 2. BK Mladá Boleslav "B" 3. HC Příbram "B" 4. Buldoci Neratovice "B"
Turnaj 3. třída sobota 10.10.2015 - Benešov
Kde : Zimní stadion, Hráského 1913, 256 01 Benešov
Mužstvo "A"
HC Beroun "A" BK Ml. Boleslav "A" 7: 8
HC Beroun "A" : SK Černošice "A" 12 : 3
HC Beroun "A" : HC Benešov 16 : 5
1. BK Mladá Boleslav 2. HC Berounští Medvědi 3. SK Černošice 4. Vodní Lvi Benešov
Soupiska: Vrbka (G), Fodor, Chylík, Ondráček, Dyk, Lojka, Cihelka
Mužstvo "B"
HC Beroun : BK Ml. Boleslav "B" 6 : 4
HC Beroun "B" : SK Černošice "B" 5 : 3
HC Beroun "B" : HC Vlašim 6 : 12
1. HC Vlašim 2. HC Berounští Medvědi 3. BK Mladá Boleslav 4. SK Černošice
Soupiska: Drábková (G), Pilnáček, Mazur, Doležel, Moussa, Kusý, Hnízdil, Šrotýř, Bobek, Hotařík, Kastner
Výsledky turnaje Beroun 3. tř. 4.10.2015
HC Beroun "A" - PZ Kladno "A" 5 : 3 HC Beroun "B" - PZ Kladno "B" 5 : 3
HK Kralupy "A" - HK Nymburk 2 : 10 HK Kralupy "B" - Poděbrady 1 : 25
HC Beroun "A" - HK Kralupy A 30 : 2 HC Beroun "B" - HK Kralupy "B" 10 : 4
PZ Kladno "A" - HK Nymburk 11 : 3 PZ Kladno "B" - HC Poděbrady 5 : 8
PZ Kladno "A" - HK Kralupy A 28 : 3 PZ Kladno "B" - HK Kralupy "B" 19 : 2
HC Beroun "A" - HC Nymburk 23 : 3 HC Beroun "B" - HK Poděbrady 0 : 11
1. HC Berounští Medvědi 1. HK Poděbrady
2. PZ Kladno "A" 2. HC Berounští Medvědi "B"
3. HK Nymburk 3. PZ Kladno "B"
4. HK Kralupy "A" 4. HK Kralupy "B"
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------