Turnaj Neratovice 3. tř. 12.9.2015

14.09.2015 09:37

V prvním letošním turnaji hráčů třetích tříd, který se uskutečnil na ZS v Neratovicích, se naši hráči postupně utkali se Slavií Praha, Slavojem Zbraslav a s domácími Buldoky. Vinou zranění, onemocnění a také souběžně hraným přípravným utkáním v Příbrami r. 2008 a mladších, dorazilo naše mužstvo na turnaj v neúplné sestavě. Ovšem ani tento fakt nic nezměnil na tom, že hráči v každém utkání soupeře přehrávali a na ledě se fakticky vyskytovalo jen jedno mužstvo. Jako prvního protivníka našeho týmu, určil los soupeře zvučného jména a to Slavii Praha. Během posledního roku jsme se s tímto soupeřem utkali již po čtvrté, když v předešlých třech kláních jsme 2 x odcházeli z ledu jako vítězové. Od prvních minut utkání hraného na 2 x 15 minut jsme Slavii ve všech herních situacích jednoznačně přehrávali a postupně navyšovali skóre, které se po závěrečném hvizdu rozhodčího zastavilo na číslici 10 když Slavii se v utkání podařilo překonat naše brankáře pouze 3x. V druhém utkání proti Slavoji Zbraslav, si naše mužstvo vytvořilo místy až drtivý tlak a hra našich hráčů občas připomínala, až, nebojím se použít slovo, exhibici. Výsledné skóre zápasu pak odpovídalo předvedené hře a 22 vstřelených branek při 3 obdržených jen kopírovalo průběh hry. V posledním utkání, proti domácím Buldokům už bylo téměř jisté, že neodjedeme z turnaje bez umístění na prvních dvou pozicích. Naši hráči však od začátku na ledě dominovali a vysloužili si po právu zasloužený potlesk a uznání i od fanoušků soupeře. Poslední zápas tak skončil opětovně dvouciferným počtem gólů v síti soupeře a výsledek 22:5 odpovídal předvedené hře. Za zmínku stojí uvést, že náš tým dokázal ve třech utkáních, hraných na 2x 15 minut vstřelit úctyhodných 54 gólů při obdržených 11ti. Takže hoši díky a jen tak dál. :-)