Svazový turnaj Beroun 21.3.2015 - 1. místo

21.03.2015 15:00

V rámci závěrečného  "svazového" turnaje letošní sezony přívítala malá medvíďata na vlastním ledě hráče "A" a "B" týmu z Příbrami a hráče Rakovníku. Po minulém úspěšném víkendu působil náš tým poněkud "ospale." Ovšem i s tímto ospalým výkonem dokázal na turnaji postupně porazit "A" výběr Příbrami 7:6 "B" výběr Přibrami 18:1 a HC Rakovník 18:1.

V prvním utkání proti "A" mužstvu Příbrami chyběl našim hráčům potřebný pohyb a tak jsme Příbram porazili pouze o jeden gól 7:6 po třetinách 4:2, 1:2, 2:2

Po krátké přestávce nastoupila medvíďata k druhému utkání, a to proti "B" týmu Příbrami, a po třetinách  8:0, 2:0, 8:1 celkově soupeře přehrála 18:1. Výsledek sice přesvědčivý, nicméně hra určitě neodpovídala schopnostem našeho týmu.

V závěrečném, třetím, utkání se medvíďata potkala se soupeřem z Rakovníku a po částečně zlepšeném výkonu jsme Rakovník po třetinách 4:1, 5:0, 9:0 porazili celkově 18:1

V dnešním mistrovském zápase se poprvé do sítě soupeře trefil Saša Mazur a Matyáš Cihelka proměnil své první trestné střílení. Gratulujeme a jen tak dál.