Datum: 01.02.2017

Vložil: Fodor nejstarší

Titulek: Uražená ještnost

Vážení hokejový přátelé.

Omlouvám se všem přítomným kteří 1.2.2017 slyšeli můj řev na "šeftrenéra" Třineckého.Po schůzce ve které jste řešili případ mého syna a jak jsem slyšel celkem v poklidu jste to vyřešili. Po skončení schůzky si pozval Třinecký Honzu na pohovor aby mu sdělil že jeho syn a můj vnuk si u něj již neškrtne.Vše vzniklo kvůli tomu že jste nepodpořili jeho tréninkový proces,který se snažil nařídit pro vaše chlapce.Není to první případ vyhrožování tohoto člověka a vzpomeňte si na případ, který jste také řešili na zvláštní schůzce před asi dvěma lety kdy pánu Chylíkovy sdělil, že si má toho svého parchanta sebrat a táhnout s ním s prominutím do prdele.
Na této schůzce jsem tenkrát Třineckému řekl,že pokud bude takto jednat s rodiči dětí tak za chvíli žádného šeftrenéra Beroun nebude potřebovat.Nic jiného jsem s tímto zvláštním člověkem nikdy neměl.Nevím proč si mne a mého syna pořád bere při jakékoli příležitosti do huby.
Je to člověk mstiví, zákeřný a myslí si, že sežral Šalamounové hokejové hovno.Skoro třicet let jsem byl hokejovým trenérem od nejmenších děti až porvoligové mužstvo Berouna ale nikdy jsem se nesetkal s tak neomaleným člověkem jako tento rádoby trenér.

Vám ostatním se ještě jednou omlouvám za ten výbuch vzteku když jsem se dozvěděl že můj vnuk Honzík si u něj už neškrtne.


Přidat nový příspěvek