Datum: 10.03.2016

Vložil: Adam Voldán

Titulek: Tak jen neseďme!

Ahoj všem přátelům berounského zimáku,
Chtěl bych reagovat na včerejší uzavření zimního stadionu v Berouně pro neplacení energií. Chtěl bych všechny vyburcovat ke společné demonstraci před berounskou radnicí, neboť jedině velký tlak veřejnosti snad může něco změnit!

Proč demonstraci?
- Protože kdyby se chtěl provozovatel stadionu (Dynatel) hlásit ke své odpovědnosti, pak už to udělal a nenechal situaci zajít tak daleko.
- Pokud Dynatel peníze nemá, pak už je nikdy nezaplatí.
- Pokud Dynatel peníze má, pak je zaplatit nechce a cesta vede přes nekonečný soud.
- Jediný, kdo může dluh uhradit rychle je tak radnice, tím se vyřeší klinická smrt. Další dlouhodobé řešení je na radnici.
- Neočekávám, že se zimní stadion ještě tuto sezónu otevře, neboť podle zpráv z webu města se přepouští čpavek do letních zásobníků, což je dle mého laického odhadu natolik drahá záležitost, že už ji na zbytek sezóny nikdo nebude opakovat.

Proto si myslím, že je třeba vyvinout enormní tlak na berounskou radnici a donutit je použít nějaké mimořádné rezervy právě v náš prospěch. Pokud se nás sejde dost, vytvoříme snad důležitého partnera k jednacímu stolu, kterého nepůjde snadno obejít.

Můj plán:
- Svolal bych demonstraci na pondělí 21. a středa 30. března. Záměrně ve dvou termínech, abychom mohli tlak ještě více zesílit.
- V příloze posílám excel, kde bych Vás chtěl poprosit o uvedení kontaktních údajů a potvrzení účasti na jednom z možných termínů pro uspořádání demonstrace.
- Prosím šiřte mezi své přátele, kteří budou ochotni nás podpořit.
- Zejména si myslím, že bychom měli dokázat zkoordinovat všechny hokejisty, krasobruslaře i bruslařskou školku a jejich rodinné příslušníky.
- Excel s kontakty prosím posílejte na zpět na můj email: adam.voldan@seznam.cz, pak Vás zařadím rovnou na petiční arch.
- Já připravím petiční archy se jmény potvrzených účastníků.
- Pokud někdo nechce uvádět kontakty na svou osobu, prosím potvrďte účast na:
https://doodle.com/poll/wmyabn3d9gqdmsiu
(můžete se samozřejmě hlásit na oba termíny, ideálně pište každou osobu na samostatný řádek, ať je hned patrné kolik nás asi přijde)

Jeden za všechny, všichni za zimák 
Adam Voldán

Přidat nový příspěvek